Loading...

مجموعه بزرگ رزین شیراز

مجموعه رزین شیراز یکی از بزرگترین مرکز پخش محصولات هنری با تخصص ویژه در خصوص رزین اپوکسی هنری در ایران می باشد . با توجه به اینکه در گذشته استفاده از محصولات رزینی فقط در مکان های صنعتی قابل انجام بود  ، موسس این مجموعه جناب آقای دکتر امید زارع برای اولین بار با برند تخصصی اوزد (OZ)  رزین های اپوکسی هنری را به شکلی ترویج نموده اند که دوستان هنر دوست در هر مکان بتوانند محصولات هنری را خلق کنند .

مجموعه رزین شیراز با برند تخصصی اوزد (OZ) در سال 1395 تاسیس شد و هم اکنون دارای شعب مختلف در ایران عزیزمان می باشد . چشم انداز مجموعه رزین شیراز بر آن می باشد که  بتواند تحولی عظیم در زندگی اقتصادی و اجتماعی مردم دنیا از طریق اشاعه فرهنگ تولید محصولات هنری در خانه و کسب درآمد در خانه داشته باشد .

این مجموعه معتقد هست که هرکس دارای هنر و استعداد خاصی می باشد و کافی هست که فضا ، امکانات و زمان به شخص داده شود تا بتواند  هنر و استعداد خود را شکوفا نماید و زندگی اجتماعی و اقتصادی خود را متحول کند . مجموعه رزین شیراز این مهم را فراهم کرده است . 

مشاهده تصویری فروشگاه در کلیپ زیر :

*****

*****

 این مجموعه فعالیت خود را در ابتدا به تامین و پخش رنگ های ساختمانی شروع کرده و امروز با اخذ نمایندگی بیش از 50 برند معروف ایران و دنیا تبدیل به بزرگترین مرکز پخش رنگ و رزین در ایران شده است . شاخه فعالیت های مجموعه نورنگ به اختصار به شرح ذیل می باشد :

 1. پخش انواع رزین ها و رزین اپوکسی
 2. آموزش هنر های رزین اپوکسی
 3. آموزش هنر های سنگ مصنوعی
 4. آموزش هنر های ویترای
 5. آموزش هنر های تکسچر
 6. پخش انواع رنگ های ساختمانی
 7. پخش انواع رنگ و بتونه آهای اتوموبیلی
 8. ساخت و ترکیب رنگ با تنوع بیش از 200 هزار طیف رنگی
 9. آموزش کلاس های تخصصی رنگ و رزین 
 10. اجرای کارگاهای آموزشی رزین و چوب
 11. واردات و تولید رزین های اپوکسی و ملزومات مربوطه
 12. پخش انواع پولیش و واکس با برند های مطرح دنیا
 13. تولید و پخش برند معروف آرکو و صادرات به بیش از 16 کشور همسایه
 14. پخش محصولات هنری برند های مطرح ایران و دنیا

امروزه مجموعه نورنگ با به کار گیری بیش از 30 پرسنل مستقیم و غیر مستقیم و سازمان توزیع گسترده توانسته خود به به عنوان یکی از قویترین مجموعه های پخش در سراسر ایران معرفی نماید . این مجموعه با برگزاری کلاس های آموزشی رزین و مشاوره های رایگان با افتخار توانسته است که مشکلات بسیار از شهروندان شریف رو حل نماید و به زیباسازی شهر ، خانه و کاشانه کمک های شایانی را انجام داده است .

امید است که هر روزه بتوانیم خیلی بیشتر از گذشته در خدمت هم وطنان خوبمان باشیم .

 

با نهایت احترام 

دکتر امید زارع

استراتژیست و مدیر برنامه ریزی و فروش مرکز پخش نورنگ

شیراز

معرفی نامه دکتر امید زارع

دکتر امید زارع بعد از فارغ تحصیل شدن در رشته مدیریت مارکتینگ از دانشگاه هندوستان فعالیت تخصصی خود را در زمینه مارکتینگ و رزین های اپوکسی epoxy resins شروع کرده اند و هم اکنون ایشان صاحب امتیاز برند های شیراز اپوکسی و همچنین برند OZ می باشند  . ایشان همچنین بنیان گذار تکنیک create concenteration by art  و یا همان خلق تمرکز بوسیله هنر CCA در ایران می باشند . تخصص ها آموزشی ایشان در زمینه های ذیل می باشد :

 1. آموزش هنر و تکنیک آبستره با رزین اپوکسی و همچنین رنگ های اکرولیک
 2. آموزش ساخت میزهای چوب و رزین
 3. آموزش ساخت زیور الات با رزین اپوکسی
 4. آموزش رنگ شناسی 
 5. آموزش مارکتینگ و فروش
 6. آموزش مدیریت فردی و موفقیت 
 7. آموزش CCA

چشم انداز شرکت

ما با تمام وجود بر این باور هستیم که می توانیم تحولی عظیم در زندگی اقتصادی و اجتماعی مردم دنیا داشته باشیم . ما معتقد هستیم که هرکس دارای هنر و استعداد خاصی می باشد و کافی هست که فضا ، امکانات و زمان به شخص داده شود تا بتواند  هنر و استعداد خود را شکوفا نماید و زندگی اجتماعی و اقتصادی خود را متحول کند . ما این فضا و امکانات را فراهم خواهیم کرد .

رسالت و ماموریت شرکت 

ما متعهد به تهیه محصول و آموزش و شرایطی هستیم که شخص بتواند به وسیله آن زندگی اجتماعی و اقتصادی خود را متحول نماید .

هدف شرکت 

تبدیل شدن به بزرگترین  و پیشرو ترین شرکت ارایه محصولاتی که بتوان به وسیله ایجاد ارزش افزوده به آن محصولات ، کسب درآمد کرد .

****

****